ortak hatim

 

 

 
 
Anasayfa >> Haberler >> PlayStation 4e Biometrik Oyun Kolu!...
Ekleyen editör : admin PlayStation 4e Biometrik Oyun Kolu!
 Okunma: 2210 | Tarih:20.01.2013 11:29:10
PlayStation 4 hakkında her geçen gün ortaya yeni bir iddia daha ortaya atılıyor. Son dedikodu ise yeni konsolun DualShock kol kullanmayacağı yönünde.

2 Analog çubuk, D-Pad, L1, L2, R1, R2, Kare, Üçgen, Daire ve X, 1997 yılından beri yani tam 16 yıldır oyuncular bu tuşlarla oyun oynuyor. PlayStation 1 ile hayatımıza giren DualShock oyun kolları aradan geçen 16 yılda renk, ağırlık, bağlantı konusunda değişiklikler yaşasa da genel tuş dizilimi hiç değişmedi. Tuş diziliminde yaşanan tek fark DualShock 1 ve DualShock 2de bulunan analog çubukları aktif, pasif konuma geçiren analog tuşu yerine PlayStation 3 arayüzüne giriş çıkışı sağlayan tuşun gelmesi olmuştu.

/

Ancak görünen o ki PlayStation 4 ile birlikte bu alışkanlığımız değişebilir. Oyun konsollarının en iddialı iki ismi PlayStation ve XBOXın yeni modelleri hakkında her geçen gün yeni iddiaların ortaya atıldığı bu günlerde İngiltereden gelen bir iddia ise oldukça ses getirecek gibi görünüyor.

/

Computer and Video Games sitesinin yaptığı habere göre, Sony yeni nesil oyun kollarının testine çoktan başladı bile. İddiaya göre Sonynin yeni nesil oyun kollarında dokunmatik bir panel de yer alacak. Sonynin PS Vitaya benzer bir arabirimi PlayStation 4e yerleştirmeyi düşündüğünü belirten CVG, bu sayede iki platformu bir araya taşıyarak kullanıcılara aynı deneyimi her iki platformda da yaşatmayı düşündüğünü belirtti. 

/

Bu kolun henüz hazır olmadığını ya da Sonyden yapılan bir açıklama ve ya sızdırılan bir bilgi olmadığını bu yüzden bu bilgilerin sadece dedikodu olduğunu belirtelim. Ama görünen o ki bu iddialar gerçek olursa Sony PlayStation 4 ile oyun alışkanlığımızı bir hayli değiştirebilir.


 Kaynak: SDN

Etiketler : PlayStation,4e,Biometrik,Oyun,Kolu!, >>Tüm haberler
 
 

 

Üyelik sistemimiz forum sayfamıza kaydırılmıştır. Buradan forum sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

 

 Bu kategorilere de göz atın.
  Java, Javascript
  CGI-Perl
  ASP
  Web Dizayn Araçları
  Veritabanı Uygulamal
  Uygulamalar
  Sunucular
  Sayfa Tasarlayıcılar
  Java ve Javascript Y
  Hazır Scriptler ve A
  Editörler
  Animasyon ve Grafik
  Teppro
  Prolink
  Laconte
  Inca
  Hauppage
  Fly
  Avermedia
  Asus
 

 
Son Eklenen Dokümanlar
1 Firefox ta localhost ayarı
2 Windows 7 Kurulumu Resimli Anlatım
3 Wibia toolbar artık her yerde
4 Windows Live Communications Platform Hatası ve Çöz
5 Veritabanına bağlanmak ve veri almak
6 CheckBox ile toplu silme
7 Veritabanından Rastgele Veri çekme (asp)
8 Veritabanı, kayıt ve silme işlemleri
9 Form bilgileri
10 ASPye giriş
 

Anasayfa | En Fazla indirilenler | Son Eklenenler | Son Etiketler | Canlı Tv | Dökümanlar | Haberler | İletişim | Google | Forum | Program indir
. Editörlük Başvurusu . Reklam

   © 2007 - 2009 indirme.net™ All rights reserved Duman Web Hizmetleri™.