ortak hatim

 

 

 
 
Anasayfa >> Haberler >> İşinizi Kolaylaştıracak Chrome Eklentileri...
Ekleyen editör : admin İşinizi Kolaylaştıracak Chrome Eklentileri
 Okunma: 2125 | Tarih:13.08.2012 21:20:07
Sizler için hazırladığımız bu dosyada internette sörf yaparken işinizi kolaylaştıracak ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak eklentileri mercek altına alıyoruz. İşte gözde 8 Chrome eklentilsi.

Sanal dünyaya erişim sağlamamıza yarayan yegane araçlar bildiğiniz gibi internet tarayıcıları. Geçmişten günümüze kadar hizmet veren servislerin temel yapı taşını ise Internet Explorer oluşturuyor.

Microsoftun işletim sistemi Windowsa entegre olarak dahil ettiği IE, doğal olarak birçok kişinin tarayıcı anlamında kullandığı ilk uygulamalardan oldu. Fakat gelişen pazar ve rekabet ortamı neticesinde sektöre Mozilla Firefox veGoogle Chrome gibi önemli isimler dahil oldu.

Özellikle sunduğu eklenti desteği ve dinamik arayüzü sayesinde büyük ilgi toplayan ateş tilkisi Firefoxun kullanım oranı giderek yaygınlaştı. Alternatif olması ve daha üstün kullanıcı deneyimi sunması açısından dikkat çeken yazılım uzun bir süre IEnin ardından ikincilik kürsüsünün hükmünü sürdü.

/

Fakat 2008 yılında Googleın desteği ile geliştirilen Chrome tüm bilinenleri alt üst etti. Neredeyse Mozillanın sunduğu fonksiyonları aynı şekilde destekleyen fakat Firefoxun en çok yakınılan yüksek ram kullanım sorunu bulunmayan yazılım hızlı bir çıkış yakaladı. Elde ettiği ivmeyi her geçen gün arttıran ekip şu sıralar 310 milyon kullanıcı ile artık birçok bölgede lider tarayıcı konumunda.

Son olarak 21 sürümüyle yüksek çözünürlüklü görüntü retina displayi destekler hale gelen yazılım diğer taraftan eklenti dünyasını da genişletmeye devam ediyor. Çeşitli kategorilerde hizmet veren yüzlerce ilave yazılım ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlanırken birçok işlem tek hamlede yapılabiliyor.

Bizler de sizler için hazırladığımız bu haberimizde internet başındayken size büyük yardımı olacak eklentileri listeledik. İşte zamandan tasarruf yapmanızı sağlayacak o 8 eklenti!

Tek Tıkla Ekran Görüntüsü Alın

Tanıtacağımız ilk eklenti ekran görüntüsü almanıza imkan sağlıyor. Sunulan seçenekler sayesinde sayfanın tamamını, sadece görünen kısmını ya da işaretlenecek alanın kopyasını alabilmeniz mümkün.

/

*png formatında kayıt yapan yazılım görüntü kalitesinde herhangi bir düşüşe sebep olmuyor. Diğer taraftan bu yöntem ile içeriğini indiremediğiniz adreslerden dilediğiniz bölümü elde edebilmek oldukça kolaylaşıyor.

  • İndirmek için buraya tıklayın.


 Kaynak: SDN

Etiketler : İşinizi,Kolaylaştıracak,Chrome,Eklentileri, >>Tüm haberler
 
 

 

Üyelik sistemimiz forum sayfamıza kaydırılmıştır. Buradan forum sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

 

 Bu kategorilere de göz atın.
  Programlama Eğitim
  Müzik
  Matematik
  Hobiler
  Ev Envarteri
  E-Kitap ve Edebiyat
  Din
  Ders Araçları
  Çocuklar ve Veliler
  Çeşitli Eğitim
  Bilim
  Şifreleme
  Yedekleme
  Skinler (Görünüm Değ
  Msn Messenger
  Dil Yamaları
  Diğer Yamalar
  Yama, Güncelleme, Ek
  Sistem Araçları
  Programlama Araçlar
 

 
Son Eklenen Dokümanlar
1 Firefox ta localhost ayarı
2 Windows 7 Kurulumu Resimli Anlatım
3 Wibia toolbar artık her yerde
4 Windows Live Communications Platform Hatası ve Çöz
5 Veritabanına bağlanmak ve veri almak
6 CheckBox ile toplu silme
7 Veritabanından Rastgele Veri çekme (asp)
8 Veritabanı, kayıt ve silme işlemleri
9 Form bilgileri
10 ASPye giriş
 

Anasayfa | En Fazla indirilenler | Son Eklenenler | Son Etiketler | Canlı Tv | Dökümanlar | Haberler | İletişim | Google | Forum | Program indir
. Editörlük Başvurusu . Reklam

   © 2007 - 2009 indirme.net™ All rights reserved Duman Web Hizmetleri™.