ortak hatim

 

 

 
 
Anasayfa >> Haberler >> Windows 8 Ne Zaman Çıkacak...
Ekleyen editör : cagrialex Windows 8 Ne Zaman Çıkacak
 Okunma: 2211 | Tarih:27.11.2009
Steven Sinofsky,Microsoftun gelecek Windows planlarından pek bahsetmiyor.Ancak Windows Server takımının gelecek Windows planları ortaya çıktı.
 
Los Angelesta yapılan Profesyonel Geliştirici Konferansında sergilendiği söylenen iki slayt,Windows Server için 2012 yılında büyük bir adım atılacağını gösteriyor.Slaytlardan bir diğeri de Windows 8in kod ismini ve çıkış tarihini gösteriyor.
 
Blogcu Stephen Chapman tarafından paylaşılan ve bir benzeri ilk olarak Ağustos ayında ortaya çıkan slayt görüntüsüne göre Windows 8,2012 yılına kadar çıkmayacak.
 
Steven Sinofsky kendisiyle yapılan röportajlarda Windows 8in çıkışı sorulduğunda cevap vermemişti.Ancak Windows kelimesiyle 8 rakamını bile yan yana kullanmadığını belirtmişti. "Windows 8 demedim,bütün bunlar sizin sözleriniz" diyen Sinofsky,Windows 8 ile ilgili en ufak bir açıklama yapmaktan bile kaçınıyor.
 
Windows 8in çıkış takvimi 2012 yılı,Windows Serverın her iki yılda bir küçük, her 4 yılda bir büyük bir sürüm güncellemesine gittiği standart takvimine uygun düşüyor.
 
Windows Server 2008 R2,bu yılın başlarında,masaüstü geliştirme takımı Windows 7yi yayınladığında çıkmıştı.Windows Server işletim sistemlerinin çıkış tarihleri de aşağı yukarı Windows sürümlerinin çıkış tarihiyle uyumlu.
 
Geçtiğimiz yıllarda Microsoft masaüstü ve sunucu işletim sistemlerinin takvimini birbirine iyice yaklaştırdı. Elbette Vistanın ardından Windows 7nin çıkışı beklenenden çok daha büyük bir olay oldu. Masaüstü kullanıcıları daha geniş bir kitle olduğu için doğal olarak sunucu sürümünün çıkışını gölgede bıraktı.
 
Ortaya çıkan görsel Sinofsky tarafından doğrulanmasa da gerçeği yansıtması kuvvetle muhtemel.Bu yol haritasına göre Windows 8in 2012den önce çıkmasına pek imkan yok.

 Kaynak: indirme
Etiketler : Windows,8,Ne,Zaman,Çıkacak, >>Tüm haberler
 
 

 

Üyelik sistemimiz forum sayfamıza kaydırılmıştır. Buradan forum sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

 

 Bu kategorilere de göz atın.
  Din
  Ders Araçları
  Çocuklar ve Veliler
  Çeşitli Eğitim
  Bilim
  Şifreleme
  Yedekleme
  Skinler (Görünüm Değ
  Msn Messenger
  Dil Yamaları
  Diğer Yamalar
  Yama, Güncelleme, Ek
  Sistem Araçları
  Programlama Araçlar
  Program Kaldırıcılar
  Otomasyon Yazılımlar
  Okuyucular
  Web
  Kırıcılar
  Korunma
 

 
Son Eklenen Dokümanlar
1 Firefox ta localhost ayarı
2 Windows 7 Kurulumu Resimli Anlatım
3 Wibia toolbar artık her yerde
4 Windows Live Communications Platform Hatası ve Çöz
5 Veritabanına bağlanmak ve veri almak
6 CheckBox ile toplu silme
7 Veritabanından Rastgele Veri çekme (asp)
8 Veritabanı, kayıt ve silme işlemleri
9 Form bilgileri
10 ASPye giriş
 

Anasayfa | En Fazla indirilenler | Son Eklenenler | Son Etiketler | Canlı Tv | Dökümanlar | Haberler | İletişim | Google | Forum | Program indir
. Editörlük Başvurusu . Reklam

   © 2007 - 2009 indirme.net™ All rights reserved Duman Web Hizmetleri™.