ortak hatim

 

 

 
 
Anasayfa >> Haberler >> Evet, Hackerlardan Korunabilirsiniz!...
Ekleyen editör : admin Evet, Hackerlardan Korunabilirsiniz!
 Okunma: 2214 | Tarih:10.05.2014 21:40:07
Hackerlar akla hayale gelmedik yöntemlerle her türlü cihaz üzerindeki kişisel bilgilerinizi çalıp sizi farklı düzeylerde madur edebilmekteler. Peki korunmak mümkün mü? Evet!

Sahsî bilgisayarlara veya çeşitli kurum ve kuruluşlara ait bilgisayarlara ve ağlara izinsiz olarak giriş yapan kişi işte hackerın tanımı bu şekilde. İnternet dünyasının en büyük problemlerinden hackerların sayısı ve kapsadıkları internet üzerinden hareket sahası ise hızla artıyor. Akıllı cihazların artışıyla beraber, klasik bilgisayar korsanları tanımı da gitgide genişleyip adeta, her şeyin korsanları şeklinde teknoloji çevrelerinin karşısına çıkıyor.

Peki açtıkları zararlarla web sitelerini işlemez hale getirmekten tutun da kişisel banka hesaplarına sızıp ciddi maduriyetler meydana getirmeye kadar türlü sonuçlara neden olabilen hackerlardan korunmanın yolları neler? Bu sorunun yanıtını donanım ve yazılım dünyasının duayenlerinden biri, akla hayale gelmeyecek bilgilerin yanıtı Berkin Bozdoğan sizler için araştırdı.

Bozdoğan, Hacker nedir, ne yapar, nasıl korunuruz üçlemesine dair yanıtları aşağıdaki linke tıklayıp ulaşabileceğiniz online dergi içeriğinde paylaştı. Ortaya hazine değerinde bir bilgi kaynağı çıkarken, teknoloji ile ilgili kişilerden hiç ilgisi olmayan sadece kullanıcı seviyesinde yer alan kimselere kadar herkes için de birçok sorunun yanıtı çıkmış oldu.

/

Sadece bir dakika

Bozdoğanın bu zengin makalesine nasıl ulaşırım sorunun yanıtı ise şöyle: Aşağıda yer alan linklerden ilki iOS diğeri ise Android platformlarına ilgili online dergiyi yüklemenize yarayacak mağazaya sizleri yönlendirecek. Buraya geldiğinizde işlem çok basit, birkaç MB boyutlu uygulamayı kısa süre zarfında indireceksiniz ve ardından uygulamayı açtığınızda karşınıza SDN Teknosa Magazin 69. sayı kapağı çıkacak.

Bu dergiyi indirmek için indir seçeneği tıklandığı anın üzerinden bir dakika geçmeden ilgili dergi akıllı cihazınızda okunmaya hazır halde bulunacak. İyi okumalar...

iOS cihaz kullanıcısıysanız buraya tıklayabilirsiniz.

Androidli cihaz kullanıcısıysanız buraya tıklayabilirsiniz.


 Kaynak: SDN

Etiketler : Evet,,Hackerlardan,Korunabilirsiniz!, >>Tüm haberler
 
 

 

Üyelik sistemimiz forum sayfamıza kaydırılmıştır. Buradan forum sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

 

 Bu kategorilere de göz atın.
  Ekran Kartı
  Packard Bell
  HP
  Fujitsu Siemens
  Dell
  Datron
  Casper
  BenQ
  Asus
  Acer
  Dizüstü Bilgisayarla
  Diğer Aygıtlar
  Cd-Dvd
  Yardımcı Programlar
  Video Düzenleme Araç
  Tüm İşlevler Tek Pro
  Ses Yazılımları ve T
  Ses ve Müzik Yaratıc
  Ses ve Müzik Araçlar
  Oynatıcılar ve İzlem
 

 
Son Eklenen Dokümanlar
1 Firefox ta localhost ayarı
2 Windows 7 Kurulumu Resimli Anlatım
3 Wibia toolbar artık her yerde
4 Windows Live Communications Platform Hatası ve Çöz
5 Veritabanına bağlanmak ve veri almak
6 CheckBox ile toplu silme
7 Veritabanından Rastgele Veri çekme (asp)
8 Veritabanı, kayıt ve silme işlemleri
9 Form bilgileri
10 ASPye giriş
 

Anasayfa | En Fazla indirilenler | Son Eklenenler | Son Etiketler | Canlı Tv | Dökümanlar | Haberler | İletişim | Google | Forum | Program indir
. Editörlük Başvurusu . Reklam

   © 2007 - 2009 indirme.net™ All rights reserved Duman Web Hizmetleri™.