ortak hatim

 

 

 
 
Anasayfa >> Haberler >> Android Dream League Soccer İnceleme...
Ekleyen editör : admin Android Dream League Soccer İnceleme
 Okunma: 2210 | Tarih:02.01.2014 14:37:08
Android dünyasının en gözde futbol oyunlarından Dream League Soccerın Türkiyedeki en kapsamlı incelemesine hoş geldiniz! Oyuna dair her şey bu inceleme makalesinde!

17 Aralıkta Android versiyonu yayınlanan Dream League Soccerı oyun severler için inceledik. Öncelikle oyun, Google Playden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulamanın geliştiricisi First Touch Publishing; spor oyunlarıyla tanınan geliştiricinin tanınan oyunları arasında yine bir diğer iddialı futbol oyunu olan Soccer!World Goals ve yeni yeni ismini duyuran Fresh Track Snowboarding geliyor. Android cihazınızda yaklaşık 120 MBlık bir alana ihtiyaç duyan oyuna adım atıyoruz.

Başlangıç

Dream League Soccerda SœDream FCS adlı takımla oyuna başlıyorsunuz. 3. Ligdesiniz, ligde 16 takım yer alıyor. İlk 3te sezonu tamamladığınızda bir üst lige çıkıyorsunuz. Ligde rakiplerinizin tamamı gerçek takımlar ve tüm oyuncuları da gerçek. Rakipleriniz arasında Avrupa ve ABD liglerinden orta düzey kulüpler yer alıyor.

/

Ana ekran

Oyunun ana ekranında önünüzdeki maçla ilgili detaylar yer alıyor. Burada takımınızın kaçıncı sırada yer aldığı, rakibinizin kaçıncı olduğu gibi bir detaya da yer verilmiş. Alt sekmelerde takımla ilgili size tanınan geniş hareket alanıyla karşılaşıyorsunuz. Team Management(Takım Yönetimi), Player Development(Oyuncu Geliştirme), Statistics(İstatistikler), Transfers(Transferler), Multiplayer, My Club(Kulübüm), Get Coins( Jeton al) ve My Profile(Profilim) bu kısımdaki ana sekmeler. Simdi bu sekmelerin işlevlerinden bahsedeceğiz.

Team Management

Team ManagementSda takımınızdaki oyuncuları görebiliyorsunuz. Takımın taktik dizilişini ve hangi oyuncunun korner kullanacağı gibi detayları belirleyebiliyorsunuz. Futbolcularınızın mevkileri, kapsamlı özellikleri ile adeta son dönem bilgisayar oyunlarından birinde gibisiniz.

Kadronuzu oluştururken kolaylıkla Sœen formda ve en iyiS isimleri seçip forma verebilirsiniz. Oyundaki algoritmalar bu açından mükemmel. Üstelik çok kolay. Örneğin kalecinizile yedek kalecinizi birebir özellikleri ile karşılaştırabiliyor ve kimin daha iyi olduğunu kolaylıkla görebiliyorsunuz. Takımınızı kurduktan sonra diğer sekmelere geçebiliriz.


 Kaynak: SDN

Etiketler : Android,Dream,League,Soccer,İnceleme, >>Tüm haberler
 
 

 

Üyelik sistemimiz forum sayfamıza kaydırılmıştır. Buradan forum sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

 

 Bu kategorilere de göz atın.
  Datron
  Casper
  BenQ
  Asus
  Acer
  Dizüstü Bilgisayarla
  Diğer Aygıtlar
  Cd-Dvd
  Yardımcı Programlar
  Video Düzenleme Araç
  Tüm İşlevler Tek Pro
  Ses Yazılımları ve T
  Ses ve Müzik Yaratıc
  Ses ve Müzik Araçlar
  Oynatıcılar ve İzlem
  Format Dönüştürücüle
  Şaka
  Zeka
  Mod ve Senaryo
  Dil Yamaları
 

 
Son Eklenen Dokümanlar
1 Firefox ta localhost ayarı
2 Windows 7 Kurulumu Resimli Anlatım
3 Wibia toolbar artık her yerde
4 Windows Live Communications Platform Hatası ve Çöz
5 Veritabanına bağlanmak ve veri almak
6 CheckBox ile toplu silme
7 Veritabanından Rastgele Veri çekme (asp)
8 Veritabanı, kayıt ve silme işlemleri
9 Form bilgileri
10 ASPye giriş
 

Anasayfa | En Fazla indirilenler | Son Eklenenler | Son Etiketler | Canlı Tv | Dökümanlar | Haberler | İletişim | Google | Forum | Program indir
. Editörlük Başvurusu . Reklam

   © 2007 - 2009 indirme.net™ All rights reserved Duman Web Hizmetleri™.